Tváře skal Kniha od Petra Hnyka. Kód zboží: PLU 423
cena kus 340
OBJEDNAT
Tato kniha patří do kategorie regionální literatury, ale svým zaměřením a obsahem přináší na skalní svět Teplických a Adršpašských skal zcela jiný pohled než všechny doposud známé publikace o této oblasti.

V knize TVÁŘE SKAL jsou popsány životní osudy více než osmdesáti rytců a malířů, výtvarníků profesionálů i amatérů, které v posledních třech stoletích spojilo jedno jediné téma: zobrazit adršpašsko-teplické skalní scenerie. Kniha nabízí bohatý obrazový doprovod, ze kterého si každý čtenář může udělat o době, výtvarném stylu a použitých technikách, se kterými si jednotliví interpreti pracovali; přičemž mnohá výtvarná díla zde reprodukovaná v této knize jsou širší veřejnosti doposud neznámá a mnohá z nich jsou zde publikovaná poprvé.

Nejeden z výtvarníků překvapí svým osobitým pohledem a výtvarným rukopisem, kterým vtiskl skále svoji individuální představu - výtvarnou tvář...
Objednávka Udělejte si radost, nebo potěšte své nejbližší. Stačí jen několik rychlých kroků a Tváře skal budou na cestě k vám.

Tváře skal
cena celkem 340
posunutím doprava odešlete objednávku